2
2

RODO

Wielkość liter

RODO

Regulamin Przetwarzania danych Osobowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu

Zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCHNA POTRZEBY REALIZACJI DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ MUZEUM ZAMKOWEGO W SANDOMIERZU

 Administrator danych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Muzeum Zamkowe w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz, wpisane do Rejestru Instytucji Kultury Województwa Świętokrzyskiego, nr wpisu do księgi: 1/22.

Inspektor ochrony danych

Inspektor Danych Osobowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu: e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 15 832-22-65 wew. 42.

Cele i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach:

- realizacji zadań statutowych Muzeum Zamkowego w Sandomierzu,

- promocyjnych,

- związanych z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze,

- związanych z ochroną Państwa interesów,

-związanych z wykonaniem zadania realizowanego w interesie publicznym.

Odbiorcy danych

Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane.

Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody, zakończenia współpracy oraz na podstawie przepisów archiwizacyjnych.

Twoje prawa

Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ma prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Powyższe żądania można przesłać na adres Inspektora Danych Osobowych: e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto, zgodnie z RODO przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie danych osobowych jest warunkiem nawiązania współpracy z Administratorem w zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną, zakupu usług, udziału w konkursach, imprezach plenerowych i innych wydarzeniach, obsługą kierowanych od Państwa zapytań. Konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości współpracy z Administratorem.

Informacja o prawie do cofnięcia zgody

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli podstawa przetwarzania jest zgodna), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Dane zbierane automatycznie – Cookies

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. Twój adres IP, dane regionalne (państwo, miasto, region), nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Czy Muzeum Zamkowe w Sandomierzu stosuje monitoring wizyjny?

Obszar Muzeum Zamkowego w Sandomierzu jest monitorowany. Celem jest zapewnienie ochrony mienia i bezpieczeństwa osób przebywających na terenie Muzeum. Przebywając na obszarze Muzeum przyjmują Państwo świadomość realizacji wymogów prawnych przez Muzeum w tym zakresie. Zapisy z monitoringu przechowywane są przez okres nie dłuższy niż 30 dni od dnia nagrania.

RODO - klauzula dotycząca monitoringu wizyjnego w MZS(pdf)

RODO - zgoda na udostępnienie wizerunku pracy plastycznej dziecka MZS

RODO - zgoda na udział w lekcjach muzealnych oraz udostępnienie wizerunku dziecka MZS

RODO - zgoda rodzica dziecka zgłaszającego pracę na konkurs MZS

 

Wirtualny spacer po wystawie OD PIASKU DO SZKŁA

7 MKiDN

10 patriotyzm

4 tripadvisor

Krzemień pasiasty w biżuterii i małych formach złotniczych

5 Bonum Publicum

5 Bonum Publicum

6 Pamiętnik Sandomierski

Godziny otwarcia Muzeum:

W sezonie turystycznym 
(1 kwietnia - 30 września)

 bip muz

Cennik biletów:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet grupowy normalny z przew. MZS: 15 zł
Bilet grupowy ulgowy z przew. MZS: 10 zł
Bilet rodzinny (maks. 5 osób (2+3): 55 zł

 

 

 dostepnosc

© 2022 Muzeum Zamkowe w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Łącznie ilość odwiedzin:14337638

Obecnie na stronie 292 gości