2
2

SAN-do-MIR - Sandomierski Chór Zamkowy

Wielkość liter
sandomir

Warsztaty wokalne muzyki gospel, organizowane w Zamku Królewskim w Sandomierzu przez Annę i Jacka Przybyszów są bezpłatne i dostępne dla wszystkich  mieszkańców Sandomierza i okolic – dla młodzieży i dorosłych. Nie potrzebna jest znajomość nut, specjalne umiejętności i talenty głosowe. Dobrze widziana i słyszana jest chęć  śpiewania, bycia razem, chęć wzrostu i rozwoju.

Każdy piątek w godzinach 17.00 – 19.00

Zamek Królewski w Sandomierzu

ul. Zamkowa 12, Sandomierz

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Przybysz, tel. 512 205 880,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Przybysz jest koordynatorem, trenerem, terapeutą, autorką, aktorką i piosenkarką. Uczennica Williama Hannibala Meansa - czarnoskórego tenora, znanego w Polsce z występów solowych i prowadzenia warsztatów terapeutycznych. Posiada dyplom  Praktyka NLP - współczesnej metody terapeutycznej stosowanej z powodzeniem  w szkoleniach biznesowych,  Jest również certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania metody wg. Colina Typpinga, arteteraputą wykorzystującą metody ze studium Psychologii Zorientowanej na Proces i Reintegracji Społecznej.  Prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet i mężczyzn, projekty autorskie POWER SING we współpracy ze stowarzyszeniami. Od dziesięciu lat jest dyrygentem chóru gospel „Be Free Gospel Family”, prowadzi warsztaty integracyjne POWER SING dla firm. Wraz z założonym przeze nią zespołem TRIODEON realizuje także własne projekty aktorsko - wokalne, jako Hanka Ordonówna w koncercie „Na pierwszy znak” oraz Edith Piaf w „Mon Amour”, a z chórem „Be Free Gospel Family” występuje w projekcie „Wolne śpiewanie”, czyli piosenki powstańcze i okupacyjne.  Założyła chór zamkowy ”SAN-do-MIR” w Sandomierzu z którym występuje na okolicznościowych koncertach.

Z wykształcenia jest plastykiem, wystawiennikiem, animatorem sztuki. Umiejętności oraz wykształcenie pedagogiczne i zdolności abstrakcyjnego myślenia oraz twórczego działania pozwalają jej na niezwykle elastyczne działania i żywiołowe „malowanie dźwiękiem”. Anna uczy odwagi, emisji głosu, ekspresji scenicznej, poczucia własnej wartości, radości. Posiada ogromne predyspozycje i zdolności komunikacyjne pozwalające na wspaniałą i owocną współpracę. Od zawsze śpiewała i animowała otoczenie muzyką. 

Prywatnie jest mamą dwóch córek, Natalii i Pauliny Przybysz znanych jako zespół Sistars. Od lat w życiu i w pracy akompaniuje jej mąż Jacek. 


Sandomierski chór zamkowy SAN-do-MIR działa w sieci! Warsztaty wokalne online z Anną Przybysz na naszym muzealnym kanale YouTube. Zapraszamy!

Wirtualny spacer po wystawie OD PIASKU DO SZKŁA

7 MKiDN

10 patriotyzm

4 tripadvisor

Krzemień pasiasty w biżuterii i małych formach złotniczych

5 Bonum Publicum

5 Bonum Publicum

6 Pamiętnik Sandomierski

Godziny otwarcia Muzeum:

W sezonie turystycznym 
(1 kwietnia - 30 września)

 bip muz

Cennik biletów:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet grupowy normalny z przew. MZS: 15 zł
Bilet grupowy ulgowy z przew. MZS: 10 zł
Bilet rodzinny (maks. 5 osób (2+3): 55 zł

 

 

 dostepnosc

© 2022 Muzeum Zamkowe w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Łącznie ilość odwiedzin:14180116

Obecnie na stronie 349 gości