2
2

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny

Wielkość liter

 Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół cenyDziś mieliśmy cieszyć się drugim dniem ogólnopolskiej akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny" - inicjatywy organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z MSIT.

Niestety, jak można przeczytać na stronie organizatora "z uwagi na konieczność zmniejszenia ryzyka wynikającego z ewentualności rozszerzania się pandemii koronawirusa (SARS-Cov-2), podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu promocji akcji Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny oraz zaprzestaniu prezentacji listy partnerów zgłoszonych do projektu na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl. Warto zaznaczyć, że w chwili obecnej duża część podmiotów (np. muzea, teatry), mimo wcześniejszych deklaracji, nie może wziąć udziału w POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY, ze względu na zakaz funkcjonowania w terminie akcji".

Czekamy z niecierpliwością na IX odsłonę "Weekendu za pół ceny", w którym tradycyjnie weźmiemy udział. Mamy nadzieję, że jesienią akcja odbędzie się bez przeszkód i zobaczymy się w Zamku Królewskim w Sandomierzu.

Wirtualny spacer po wystawie OD PIASKU DO SZKŁA

7 MKiDN

10 patriotyzm

4 tripadvisor

Krzemień pasiasty w biżuterii i małych formach złotniczych

5 Bonum Publicum

5 Bonum Publicum

6 Pamiętnik Sandomierski

Godziny otwarcia Muzeum:

W sezonie turystycznym 
(1 kwietnia - 30 września)

 bip muz

Cennik biletów:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet grupowy normalny z przew. MZS: 15 zł
Bilet grupowy ulgowy z przew. MZS: 10 zł
Bilet rodzinny (maks. 5 osób (2+3): 55 zł

 

 

 dostepnosc

© 2022 Muzeum Zamkowe w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Łącznie ilość odwiedzin:14180307

Obecnie na stronie 172 gości