2
2

Oferta pracy - Specjalista ds. projektów i pozyskiwania środków

Wielkość liter

Oferta pracyDyrektor Muzeum Zamkowego w Sandomierzu ogłasza nabór na stanowisko – Specjalista ds. projektów
i pozyskiwania środków.

Wymagania podstawowe:

- wykształcenie wyższe,

- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),

- komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia,
- dokładność, rzetelność,bardzo dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie w zarządzaniu i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych,

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w stopniu co najmniej dobrym),

- znajomość metodyk zarządzania projektami,

- znajomość podstawowych aktów prawnych oraz zasad związanych z pozyskiwaniem i rozliczaniem środków,

- doświadczenie w zakresie projektów finansowanych ze środków UE.

Ogólny zakres obowiązków:

- wyszukiwanie, analiza oraz weryfikacja pozyskiwania środków z różnych źródeł (w tym UE),

- obsługa procesu pozyskiwania środków,

- przygotowywanie wniosków, umów, sprawozdań, harmonogramów oraz rozliczeń,

- koordynowanie i nadzorowanie realizowanych projektów, we współpracy z działem księgowości,

- prowadzenie całościowej dokumentacji realizowanych projektów,

- zapewnianie terminowości i kompletności dokumentacji.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- ciekawą i satysfakcjonującą pracę w prestiżowej instytucji Województwa Świętokrzyskiego,współprowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego,

- świadczenia socjalne,

- przyjazną atmosferę pracy,

- możliwość samokształcenia i rozwoju.

Wynagrodzenie brutto: od3900 zł (okres próbny)

Wymagane dokumenty:

- CV i list motywacyjny,

- klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

w siedzibie Muzeum Zamkowego w Sandomierzu, ul. Zamkowa 12, 27-600 Sandomierz w terminie
do 31.03.2022 r.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy złożonych dokumentów.

Wirtualny spacer po wystawie OD PIASKU DO SZKŁA

7 MKiDN

10 patriotyzm

4 tripadvisor

Krzemień pasiasty w biżuterii i małych formach złotniczych

5 Bonum Publicum

6 Pamiętnik Sandomierski

Godziny otwarcia Muzeum:

W sezonie turystycznym
(1 kwietnia - 30 września)

 bip muz

Cennik biletów:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet grupowy normalny z przew. MZS: 15 zł
Bilet grupowy ulgowy z przew. MZS: 10 zł
Bilet rodzinny (maks. 5 osób (2+3): 55 zł

 dostepnosc