Szukaj:
 
 
 
  Strona główna · Godziny otwarcia . Ceny biletów · Oferta edukacyjna · Lokalizacja Zamku · Sprawozdania i plany · Wolontariat · Kontakt  
  Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest poniedziałek, 20 listopada 2017 r. 324 dzień roku  
 
Nawigacja
Zapowiedzi Wydarzenia
Wystawy
Wystawy czasowe Wystawy stałe
O muzeum
Działy i zbiory Historia muzeum Zamek sandomierski Szachy Oferta edukacyjna Publikacje Nagrody i wyróżnienia Mikołaj Gomółka Nasi Darczyńcy Podziękowania
Kontakt Oferty i cennik Nasi partnerzy Ogłoszenia, przetargi Galeria Logowanie
 
Losowa fotografia
 
 
Kontakt

 

 

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu
27 - 600 Sandomierz
ul. Zamkowa 12

 

Dyrektor:
dr Dominik Abłamowicz

tel./fax

15 832 22 65

15 644 57 57

15 644 68 26

Sekretariat: wewn. 21

Główny specjalista ds. administracji

Małgorzata Polit, kom. 698 637 893

sekretariat@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Administracji: wewn. 34

p.o. Kierownika administracji, kom. 698 636 593

Mirosław Piórkowski

m.piorkowski@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Księgowości: wewn. 32

Główny księgowy

Katarzyna Bublik-Osmala

k.bublik@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Edukacyjno - Promocyjny:

Specjalista do spraw edukacji i promocji

Natalia Szmuc - Wajda, wewn. 33, kom. 698 639 312

n.szmuc@zamek-sandomierz.pl

Specjalista ds. edukacji

Anna Boroń, wewn. 35

a.boron@zamek-sandomierz.pl

edukacja@zamek-sandomierz.pl

Plastyk - grafik komputerowy

Bogumiła Gancarz, wewn. 22

b.gancarz@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Sztuki: wewn. 30

kustosz - Bożena Ewa Wódz

b.wodz@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Etnograficzny wewn. 28

p.o. Główny Inwentaryzator

kustosz - Iwona Łukawska

i.lukawska@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Archeologiczny:

kierownik - dr Andrzej Przychodni, wewn. 39

a.przychodni@zamek-sandomierz.pl

asystent - Piotr Werens, wewn. 38

p.werens@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Historyczny:

kierownik - dr hab. Tomisław Giergiel, wewn. 43

t.giergiel@zamek-sandomierz.pl

asystent - Karolina Garnuszek, wewn. 42

k.garnuszek@zamek-sandomierz.pl

stażystka - Ewelina Orłowska, wewn. 23

e.orlowska2017@gmail.com

 

Dział Literatury: wewn. 29

kustosz - Jerzy Krzemiński

j.krzeminski@zamek-sandomierz.pl

 

Biblioteka: wewn. 23

Bibliotekarz/wykwalifikowany opiekun ekspozycji

Agnieszka Rusek-Welc

agnieszka.rusek@zamek-sandomierz.pl

 

Opiekunowie wystaw: wewn. 20

Alicja Kołacz

opiekun@zamek-sandomierz.pl

 

 

 
 
13113333 Unikalnych wizyt